02191303265
02191303265
  1. رویه های ارسال سفارشات

پس از دریافت سفارش از طرف مشتریان بلافاصبه تیم البرزکالا به پردازش و آماده سازی سفارش شما خواهد پرداخت. پس آماده شدن مرسوله از طریق یکی از روش های زیر ارسال می شود.

1- پست سفارشی جمهوری اسلامی ایران زمان دریافت 4 تا 7 روز کاری

2- پست پیشتاز جمهوری اسلامی ایران زمان دریافت 3 تا 5 روز کاری

3- تیپاکس زمان دریافت 1 تا 3 روز کاری

4- باربری برای اجناس سنگین وزن

تذکر 1 : انتخاب شیوه ارسال پیک موتوری فقط برای شهر تهران می باشد و نه برای شهرستان های تهران بنابراین در صورت انتخاب برای سایر شهرستان های تهران بسته به صورت پستی ارسال خواهد شد.

تذکر 2 : گزینه بابری برای اجناس سنگین وزن می باشد بنابراین درصورت انتخاب برای محصولات سبک وزن ، محصول به صورت پس کرایه ارسال خواهد شد .

تذکر 3 : اجناس سنگین وزن و عمده فقط با باربری ارسال خواهد شد . درصورت انتخاب گزینه پست هزینه به کاربر عودت داده خواهد شد و مرسوله با باربری ارسال می شود .

تعریف پس کرایه : پس کرایه به معنی پرداخت هزینه حمل مرسوله توسط گیرنده در مقصد می باشد .
اجناس ارسالی توسط تیپاکس و بابری بصورت پس کرایه است.

پس از دریافت مرسوله توسط مشتری شما می توانید تا 7 روز محصول خود را تست کنید و در صورت هر گونه مشکل می نوانید محصول را عودت دهید.

تماس
واتساپ

درباره البرز کالا

البرزکالا مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالا در ایران است. گروه‏‏‌هـــــای مختلف کالا مانند انواع ابزارآلات، کالای دیجیتال، لوازم خانگی، لوازم شخصی و پوشاک با تنوعی بی‌نظیر در البرزکالا عرضه می‏‏‏‌شوند. البرزکالا با دریافت نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و به عنوان برگزیده بسیـــاری از مراجع و نهادهای ذی‏ربط، دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است‏. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت البرزکالا و خدمات ارائه شده در آن، هـمواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در البرزکالا بوده است و همه کارکنان فنـــی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏تـــرین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کـالا در وب سایت البرزکالا، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطـــــبان خود به ارمغان بیاورند.

طراحی سایت و پشتیبانی: IRANSITE