02191303265
02191303265

سیستم فروش همکاری تجارت به تجارت (B2B) البرز کالا

 

بازاریابی تجارت به تجارت ( B2B  ) همانطور که از نامش پیداست، به تعاملات تجاری بین دو بیزینس و کسب‌وکار مختلف با یکدیگر گفته می‌شود.

در این حالت یعنی یک کسب‌وکار تجاری محصولات خود را به یک کسب‌وکار تجاری دیگر می‌فروشد و یا در ازای ارائه آن‌ها، مبادلات کالا به کالا و موارد مشابه صورت می‌گیرد.
البرز کالا این فرصت را برای شما کسب و کار های کوچک و بزرگ فراهم آورده است تا سکوی پرتاب شما به سمت موفقیت زودهنگام باشد .

شرکت البرز کالا درنظر دارد برای همکاران در سرتاسر کشور سیستم بازاریابی تجارت به تجارت راه اندازی کند ای سیستم همانطور که در تعریفات بالا آمده است برای کسب و کار های کوچک در سرتا سر کشور می باشد به گونه ای که با درخواست کسب کار به شرکت ابرز کالا و ارسال مدارک نام کاربری شما به تجارت به تجارت b2b تغییر  خواهد کرد
این سیستم به گونه ای طراحی شده است که همکاران پس از دریافت پنل تجارت به تجارت قیمت های بسیار پایین تر و قیمت های همکاری برای آنها نماییش داده خواهد شد .
 

مدارک لازم :
اسکن کارت ملی
اسکن جواز کسب
تصاویر از سر در مغازه

بعد از ارائه مدارک و بررسی آنها توسط تیم البرز کالا کاربری شما فعال خواهد شد توجه داشته باشید این سیستم برای خرید های عمده می باشد .
به ظور مثال شما یک مغازه ابزار فروشی در یک شهرستان دارید با ارائه مدارک به البرزکالا برای شما کاربری تجارت به تجارت ساخته میشود ، و همزمان با ورد به نام کاربری خود قیمت محصولات سایت کاهش پیدا می کند و قیمت های عمده برای شما همکاران نمایش داده خواهد شد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت نمایندگی با شماره 02191303265 تماس بگیرید .


تماس
واتساپ

درباره البرز کالا

البرزکالا مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالا در ایران است. گروه‏‏‌هـــــای مختلف کالا مانند انواع ابزارآلات، کالای دیجیتال، لوازم خانگی، لوازم شخصی و پوشاک با تنوعی بی‌نظیر در البرزکالا عرضه می‏‏‏‌شوند. البرزکالا با دریافت نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و به عنوان برگزیده بسیـــاری از مراجع و نهادهای ذی‏ربط، دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است‏. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت البرزکالا و خدمات ارائه شده در آن، هـمواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در البرزکالا بوده است و همه کارکنان فنـــی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏تـــرین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کـالا در وب سایت البرزکالا، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطـــــبان خود به ارمغان بیاورند.

طراحی سایت و پشتیبانی: IRANSITE