02191303265
02191303265

آیا کالاهایی که در سایت البرزکالا بفروش می رسد اصل هستند؟

با توجه به متنوع بودن کالا ها در البرزکالا و ارائه خدمات به تمامی اقشار و سلایق جامعه، به موجب رعایت حقوق مشتریان کشور سازنده تمامی محصولات در قسمت مشخصات محصول درج شده است. و در صورت فروش محصولات غیر اصل در عنوان محصول عبارت “غیر اصل” نوشته شده است. بدهی است در صورتی که در عنوان محصولی غیر اصل نیامده باشد، محصول اصل است . خرید پایان معمله نیست

بنابراین، تنها در صورتی که کالایی نشان غیر اصل نداشته باشد ، البرزکالا اصالت این کالاها را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند.

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می‌کنند و اسامی آنها در سایت این وزارت‌خانه ذکر شده، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند.
بنابراین گارانتی اینگونه شرکت‌ها، گارانتی معتبر محسوب می‌شود.
به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی‌نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند.
تمامی محصولات ارائه شده در وب‌سایت البرزکالا توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند.
درصورتی که محصولی را به عنوان اصل خریداری نموده اید و محصول اصلی نباشد این محصول شامل گارانتی ۷ روز بازگشت می باشد و بدون قید و شرط محصول بازگردانده خواهد شد.
لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی‌کننده مربوط است و البرزکالا هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.
بنابراین کلیه کالاهایی که در البرزکالا عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیراصلی در سایت البرزکالا به فروش نمی‌رسد.
از این رو است که البرزکالا اصل بودن همه محصولات موجود در وب‌سایت را تضمین می‌کند.

تماس
واتساپ

درباره البرز کالا

البرزکالا مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالا در ایران است. گروه‏‏‌هـــــای مختلف کالا مانند انواع ابزارآلات، کالای دیجیتال، لوازم خانگی، لوازم شخصی و پوشاک با تنوعی بی‌نظیر در البرزکالا عرضه می‏‏‏‌شوند. البرزکالا با دریافت نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و به عنوان برگزیده بسیـــاری از مراجع و نهادهای ذی‏ربط، دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است‏. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت البرزکالا و خدمات ارائه شده در آن، هـمواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در البرزکالا بوده است و همه کارکنان فنـــی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏تـــرین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کـالا در وب سایت البرزکالا، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطـــــبان خود به ارمغان بیاورند.

طراحی سایت و پشتیبانی: IRANSITE