02191303265
02191303265

چطور میتوانم با شما تماس بگیرم؟

کاربر گرامی، لطفاً درصورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با البرزکالا، بخش پرسش‏های متداول را مطالعه بفرمایید.
و یا اینکه با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید. در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، میتوانید سوال خود را از طریق “فرم تماس با ما”برای ما ارسال نمایید.ما سوالات شما را بررسی و در اسرع وقت پاسخ آن را به آدرس ایمیل شما ارسال خواهیم کرد.

شماره تماس پشتیبانی:

تلفن تماس و فکس: ۰۸۳۳۷۲۸۱۶۴۱ و ۰۲۱۶۶۸۷۲۴۲۸ و ۰۹۱۰۸۶۴۷۷۰۷ (پاسخگویی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته)

دفتر مرکزی:

استان کرمانشاه – شهر کرمانشاه – محله سیروس، بلوار شهید مطهری، خیابان شهید سیاوش کوه شکاف، طبقه همکف کد پستی : 6718645986

پشتیبانی 24 ساعته
تماس
واتساپ

درباره البرز کالا

البرزکالا مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالا در ایران است. گروه‏‏‌هـــــای مختلف کالا مانند انواع ابزارآلات، کالای دیجیتال، لوازم خانگی، لوازم شخصی و پوشاک با تنوعی بی‌نظیر در البرزکالا عرضه می‏‏‏‌شوند. البرزکالا با دریافت نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و به عنوان برگزیده بسیـــاری از مراجع و نهادهای ذی‏ربط، دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است‏. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت البرزکالا و خدمات ارائه شده در آن، هـمواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در البرزکالا بوده است و همه کارکنان فنـــی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏تـــرین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کـالا در وب سایت البرزکالا، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطـــــبان خود به ارمغان بیاورند.

طراحی سایت و پشتیبانی: IRANSITE