تلفن تماس و فکس: 02191303265 و 09388377200
ارتباط از طریق تلگرام ارتباط از طریق تلگرام

 

 

قوانین استفاده از کارت اعتباری

​شرکت البرز کالا به کمک شرکت  (قسطا ) شرایط خرید اقساطی برای محصولات این فروشگاه را فراهم نموده است.
ابتدا شما باید یک حساب کاربری در سایت قسطا ایجاد کرده و پس از آن یک کارت اعتباری تهیه کنید. مبلغ کارت اعتباری به اندازه‌ای است که شما می‌خواهید خرید قسطی داشته باشید. شرایط خرید اقساطی به دو صورت است که هم می‌تواند از دم قسط باشد و هم می‌تواند مقداری به‌صورت نقدی و بقیه‌ی مبلغ به‌صورت اقساطی پرداخت شود.

با تهیه‌ی کارت اعتباری (و پس از تایید مدارک شما)، یک کد تخفیف برای شما ارسال خواهد شد که باید آن را در سایت مقصد وارد کنید. پس از انتخاب کالا از سایت مقصد، به سبد خرید مراجعه کرده و کد تخفیف خود را ثبت کنید. برای خرید نقدی-اقساطی باید باقی‌مانده‌ی مبلغ را در سایت مقصد پرداخت کنید.
شرایط اقساط مانند تعداد ماه، میزان مبلغ پرداختی، میزان سود، نحوه‌ی تهیه‌ی سفته و ارسال مدارک همگی از طریق سایت قسطا مشخص خواهد شد.

محاسبه اقساط

 

شما می‌توانید بدون نیاز به ضامن تنها با استفاده از چک و سفته از قسطا اعتبار دریافت کنید این اعتبار دریافتی شامل یک کد اعتباری مانند کد تخفیف یا هدیه می باشد که در هنگام خرید از فروشگاه‌های آنلاین می‌توانید به میزان 100 درصد از آن استفاده نمایید و اقساط خرید خود را به قسطا بازگردانید. این اعتبار تا سقف 20 میلیون تومان میباشد. حداکثر مدت بازپرداخت اقساط ۱۲ ماه است.کارشناسان قسطا حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش با شما تماس گرفته و تصاویر مدارک درخواستی را از شما دریافت می‌کنند.
 اطلاعات شما حداکثر تا ۷۲ ساعت مورد بررسی و اعتبارسنجی قرار گرفته و در صورت تایید مدارک، کارت اعتباری شما که حاوی یک کد است صادر می‌شود. پس از دریافت کارت اعتباری که به آدرس شما ارسال می‌شود قسط اول و هزینه‌ی سفته از جانب لندو هنگام ارائه‌ی کد خرید به شما، از شما دریافت خواهد شد.
 

نکات و قوانین

وجه پرداختی مستقیما به حساب سایت پرداخت خواهد شد، سایت در قبال وجه پرداختی به مشتری کد تخفیف ارائه میدهد و تحت هیچ شرایطی به دلایل ( انصراف ، موجود نبودن کالا و... ) وجه برای مشتری واریز نخواهد شد، بلکه این وجه نزد سایت البرز کالا محفوظ و در کیف پول خریدار قرار می گیرد .

توجه داشته باشید در خرید اقساطی میزان اعتبار دریافتی کمتر یا برابر با قیمت های محصول انتخابی باشد زیرا مابلتفاوت وجه به هیچ عنوان به خریدار بازپرداخت نمی شود البته این حق برای مشتری ها محفوظ است در این صورت این مبلغ در کیف پول شما در سایت باقی می ماند و تنها درصورت خرید اجناس قابل استفاده است .

موجودی و قیمت هر محصول در هنگامی که هنوز از سایت قسطا اعتبار تهیه نشده است ملاک خرید نیست ، و ممگن است تا دریافت اعتبار موجودی و قیمت تغییر کند، قیمت و موجودی کالا در سایت در هنگام پرداخت وجه توسط شرکت لندو ملاک خرید می باشد ،

در صورت عودت کالای خریداری شده از فروشگاه البرز کالا توسط مشتری (که صرفا بر اساس قوانین فروشگاه البرزکالا امکان پذیره)، مبلغ کالا مجددا در کد تخفیف در بستر سایت فروشگاه البرز کالا در اختیار مشتری قرار میگیره و کد تخفیف تحت هیچ شرایطی به صورت وجه نقد به مشتری پرداخت نمی شود.

 

دریافت اطلاعات بیشتر

 

تماس
واتساپ

درباره البرز کالا

البرزکالا مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالا در ایران است. گروه‏‏‌هـــــای مختلف کالا مانند انواع ابزارآلات، کالای دیجیتال، لوازم خانگی، لوازم شخصی و پوشاک با تنوعی بی‌نظیر در البرزکالا عرضه می‏‏‏‌شوند. البرزکالا با دریافت نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و به عنوان برگزیده بسیـــاری از مراجع و نهادهای ذی‏ربط، دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است‏. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت البرزکالا و خدمات ارائه شده در آن، هـمواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در البرزکالا بوده است و همه کارکنان فنـــی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏تـــرین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کـالا در وب سایت البرزکالا، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطـــــبان خود به ارمغان بیاورند.