نقد و بررسی

جعبه بکس فشار قوی یو تی CR-V مدل UT424S-BM آلمانی

جعبه بکس معمولا از یک دسته جغجه ای با امکان چرخش 90 درجه و تعدادی سری با اندازه های مختلف تشکیل شده است. در برخی از مدل ها علاوه بر دسته جغجغه ای یک دسته هندلی نیز جود دارد که دسترسی کاربر را به نقاط کور بیشتر خواهد کرد.

از مکانیزم جعبه دنده در دسته های جغجغه ای استفاده شده است از یکطرف قفل و از طرف دیگر آزاد می چرخد و امکان تغییر جهت چرخش با اسفاده از یک اهرم که روی دسته جغجغه تعبیه شده در آن وجود دارد.

پر کاربردترین نوع آچار یکس از نوع جغجغه ای و فشار قوی آن می باشد که بیشتر افراد این آچار ها را آچار جغجغه نیز می نامند. آچار بکس های فشار وقی بیشتر برای مصارف صنعتی و ماشین آلات بزرگ استفاده خواهد شد .

سری بکس های اکثرا شیش ضلعی و با اندازه های مختلف هستند که از طرف دیگر این سری های بصورت نر و مادگی به دسته جغجغه یا دسته هندلی وصل خواهد شد .

UT424S-BM

مشخصات فنی

جعبه بکس فشار قوی یو تی CR-V مدل UT424S-BM ، ساخت شرکت Ultimate Toolz کشور آلمان است که محصولات خود را با آلیاژ های بسیار با کیفیت می سازد، تا در مقابل فشار های قوی مقاومت داشته باشد. مدل UT424S-BM ساخته شده از جنس فولاد کروم وانادیوم (Chrome Vanadium) است که یکی از قوی ترین آلیاژ های این صنعت محصوب می شود .

این جعبه بکس از نوع جغجغه ای بوده که البته علاه بر دسته جغجغه ای یک دسته اهرمی نیز درون جعبه وجود دارد، تا به راحتی به همه پیچ های دسترسی داشته باشید . این جعبه یکس 24 پارچه دارای سری ها با سایز 8 تا 32 است که نیاز هر کاربری را به آچار های اضافی برطرف خواهد کرد.

مشخصات کلی

از دیگر قطعاتی که در جعبه بکس فشار قوی یو تی CR-V مدل UT424S-BM وجود دارد می توان به یک دسته بکس T شکل 250 میلی‌متری با درایو 1/2 اینچ ، دو عدد اضافه کننده 250 و 125 میلی‌متری ، یک عدد لغلغه 16 میلی‌متری عمیق ، یک عدد هندلی درایو 1/2 سایز 400 میلی‌تر اشاره کرد.

نتیجه

در کل این آچار برای مصارف خانگی و صنعتی ساخته شده است و نیاز شما را به هرگونه آچار برطرف خواهد کرد .

منبع :  Ultimate Toolz