نقد و بررسی

بکس بادی تایتیان TAITIAN 12A01B2

آچار بکس های بادی یکی از ابزار های بسیار کار آمدی هستند که برای باز و بسه کردن پیچ و مهره استفاده می شود این دستگاه به دلیل قدرت بالایی که دارد موجب صرفه جویی در زمان و انرژی لازم برای باز و بسته کردن پیچ و مهره ها می شود، بنابراین این ابزار برای کاربرانی که یا یاز و بسته کردن پیچ و مهره سر و کار دارند پیشنهاد می شود.

در یکس های بادی انرژی لازم برای یاز و بسته کردن را از کپرسور هوا تامین می کتد، دستگاهای بادی به نسبت دستگاهای برقی و شارژِ دارای قدرت و کارایی بیشتری هستند.

پس درصورتی که در محیط کار خود دستگاه کمپرسور هوا دارید بهتر است از نوع بکس های بادی استفاده کنید .

TAITIAN 12A01B2

مشخصات فنی

بکس بادی تایتیان TAITIAN 12A01B2 یک دستگاه بکس بادی است که به کمپرسور هوا نیاز دارد. این دستگاه داری وزنی معادل 2.6 کیلوگرم است که وزنی بسیار ایده آل محسوب خواهد شد که با کار طولانی کاربر را خسته نخواهد کرد.

بکس بادی تایتیان TAITIAN 12A01B2 از مکانیسم داخلی دو چکشه بهره می برد، ابن دستگاه گشتاور 660 نانومتری دارد تا به راحتی هر پیچ و مهره ای را باز کند. همچنین سرعت این دستگاه 8000R.P.M می باشد که توسط یک پیچ روی دستگاه قرار داده شده است قابل تنظیم است . این دستگاه از ورودی هوای ¼ اینچ بهره میبرد. همچنین دارای درایو ½ اینچ که همیشه و همجا کاربرد دارد.

این محصول پیچ و مهره تا سایز 16 میلی متر را باز و بسته خواهد کرد.

جمع بندی

بکس بادی تایتیان TAITIAN 12A01B2 یک دستگاه از نوع بادی و بسیار قدرتمند است که برای تامین این قدرت به کمپرسور هوا نیاز دارد. از ویژکی ها مثبت این دستگاه قدرت و قابلیت تنظیم سرعت آن می توان نام برد . این بکس در مقایسه با بکس های برقی انرژی بیشتری نیاز دارد بنابراین نیز برای انجام کارهای سنگین تر ایدآل تر است.

منبع