نحوه ثبت سفارش

1- ابتدا در قسمت حساب کاربری ثبت نام و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

ثبت سفارش

 

– در قسمت عضویت یک ایمیل و رمز عبور وارد نمایید در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید، ایمیل و رمز عبور خود را در قسمت ورود وارد نمایید.

ثبت سفارش

2- پس از ورد با استفاده از جستجو و یا دسته بندی های مختلف محصول مورد نظر را پیدا و انتخاب کنید .

ثبت سفارش

3- بر روی افزون به سبد کلیک کنید.

ثبت سفارش

 

4 – در صورتی که محصول دیگری می خواهید انتخاب کنید این صفحه را ببندید و مجددا محصول جدید را به سبد اضافه کنید و اگر می خواید سبد خود را مشاهدده نمایید بر روی مشاهده ثبت کلیک کنید. برای تسویه حساب و تکمیل سفارش بر روی تسویه حساب کلیک کنید.

ثبت سفارش

5- در این مرحله اطلاعات خوسته شده را لطفا با دقت پر کنید . همچنین در صورت داشتن کد تخفیف می توان در قسمت 1 که در عکس زیر مشخص شده است کد را وارد نمایید و سپس بر روی اعمال تخفیف کلیک کنید تا تخفیف اعمال شود.

ثبت سفارش

6 – در مرحله بعد تصویر زیر در قسمت 1 می توانید نوع و هزینه ارسال پستی را مشاهده نمایید و بسته به نیاز خود انتخاب نمایید.  در قسمت 2 نحوه پرداخت و پرداخت از چه در گاهی می خواهید انجام شود را انتخاب نمایید. سپس پس از مطالعه قوانین سایت رتیک قوانین البرزکالا را خوانده ام و آن را می پزیرم بزنید و در آخر برروی ثبت سفارش کلیک کنید.

تذکر 1 : انتخاب شیوه ارسال پیک موتوری فقط برای شهر تهران می باشد و نه برای شهرستان های تهران بنابراین در صورت انتخاب برای سایر شهرستان های تهران بسته به صورت پستی ارسال خواهد شد.

تذکر 2 : گزینه باربری برای اجناس سنگین وزن می باشد بنابراین درصورت انتخاب برای محصولات سبک وزن ، محصول به صورت پس کرایه ارسال خواهد شد .

تذکر 3 : اجناس سنگین وزن فقط با باربری ارسال خواهد شد .

ثبت سفارش

7- سپس وارد صفحه بانکی جهت پرداخت می شوید .

ثبت سفارش

8- پس از پرداخت گزینه تکمیل فرایند پرداخت را بزنید تا مجدد وارد صفحه سایت شوید.

ثبت سفارش

9-  در آخر اطلاعات تکمیلی و شماره سفارش به شما داده خواهد شد لطفا این شماره سفارش را جهت پیگیری های بعدی نزد خود نگهدارید.

شما می توانید در بخش کاربری خود در سایت در قسمت سفارشات مراحل آماده سازی و جزئیات مرسوله خود را مشاهده نمایید.

در صورتی که به کمک نیاز دارید با ما تماس بگیرید.