نقد و بررسی

دریل بتن کن چکشی ماکیتا مدل MAKITA HR2470F

شرکت ماکیتا در سال 1915 فعالیت خود را به عنوان یک شرکت فروش و تعمیرات ابزار برقی در ژاپن آغاز کرد.

خرید دریل های چکشی که بیشتر در امور تجاری و صنعتی کاربرد دارد و کسانی که در مشاغلی چون آهنگری، کارهای ساختمانی و… هستند، برای خرید دریل های مورد استفاده خود عملکرد مناسب و طولانی مدت در عین حال قدرت و سرعت موتور مد نظر خریداران قرار دارد، به همین دلیل تولید کنندگان ابزارآلات همواره به این نکات توجه دارند و با یکدیگر به رقابت پرداخته اند.

شرکت Makita از جمله این شرکت های هستند که تمامی این ویژگی ها را در ابزار های خود قرار داده است . این شرکت با تولید انواع مختلف دریل کار بسیاری از کاربران خود را برای انتخاب دریل مناسب را راحت کرده است.

مشخصات فنی

از جمله ویژگی های مدل MAKITA HR2470F ، قدرت موتور 780 واتی، نرخ ضربه 4500 و سرعت 1100 دور بر دقیقه آن است . که به راحتی هر سطحی را سوراخ و تخریب خواهد کرد . این مدل توانایی حفاری در فلز، چوب و بتن را داراست و قطر سوراخ کاری آن در فلز، چوب ، و مصالح به ترتیب 13 ، 32 و 24 میلی متر است.

در این مدل برای تعویض مته دیگر به آچار احتیاجی نیست و به راحتی می توانید مته ها را تعویض کنید همچنین توانایی کار در ساعت های طولانی را داراست به همین دلیل مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است.

مدل MAKITA HR2470F یک دریل معمولی ضربه ای است و برای بسیار از کار ها و مشاغل استفاده می شود و برای مصارف تحاری و صنعتی بسیار مناسب است .

Makita HR2470

مشخصات ظاهری

دریل ماکیتا مدل MAKITA HR2470F ، داری وزنی 3 کیلوگرمی و ایعادی معادل 21.5×8.5×39.5 سانتی‌متر است که برای جابجایی و انجام سوراخکاری کار بسیار سختی ندارید.

ماکیتا برای راحتی بیشتر و دقت در سوراخکاری برای این مدل یک دسته کمکی نیز تعبیه کرده است، با این حال شما می توانید دسته را نیز جدا کنید و بصورت تکی از آن استفاده کنید .

شرکت ماکیتا همراه این دریل را در یک جعبه مخصوص قرار داده است تا در هنگام جابجایی آسبی به آن وارد نشود و درون آن 14 مته قرار دارد . پبچ تنظیم سرعت در جلو دریل قرار دارد که به راحتی می توانی سرعت دریل را تغییر دهید.

جمع بندی

در کل دریل ماکیتا مدل MAKITA HR2470F ، جهت مصارف تجاری، صنعتی و انواع مشاغل که کارهای چون سوراخکاری و تخریب دارند بسیار مناسب است. همچنین اگر قصد تهیه یک دریل همه کاریه برای منزل خود هستنید این ما به شما این دریل را پیشنهاد می دهیم .

منبع : سایت ماکیتا