نقد و بررسی

جعبه بکس آیرون مکس 24 پارچه

آیرون مکس ironmax یک شرکت ساخت ابزار آلات صنعتی است که در سال 1390 در تایوان تاسیس شد با اینکه یک این شرکت کمتر از ده سال تجربه دارد اما در همین مدت کوتا یکی از بهترین شرکت های تولید کننده ابزار آلات دستی و برقی تبدیل شده و جایگاه محبوبی در میان کاربران دارد.

جعبه بکس معمولا از یک دسته جغجه ای با امکان چرخش 90 درجه و تعدادی سری با اندازه های مختلف تشکیل شده است. در برخی از مدل ها علاوه بر دسته جغجغه ای یک دسته هندلی نیز جود دارد که دسترسی کاربر را به نقاط کور بیشتر خواهد کرد.

از مکانیزم جعبه دنده در دسته های جغجغه ای استفاده شده است از یکطرف قفل و از طرف دیگر آزاد می چرخد و امکان تغییر جهت چرخش با اسفاده از یک اهرم که روی دسته جغجغه تعبیه شده در آن وجود دارد.

پر کاربردترین نوع آچار یکس از نوع جغجغه ای و فشار قوی آن می باشد که بیشتر افراد این آچار ها را آچار جغجغه نیز می نامند. آچار بکس های فشار وقی بیشتر برای مصارف صنعتی و ماشین آلات بزرگ استفاده خواهد شد .

سری بکس های اکثرا شیش ضلعی و با اندازه های مختلف هستند که از طرف دیگر این سری های بصورت نر و مادگی به دسته جغجغه یا دسته هندلی وصل خواهد شد .

ironmax tools

مشخصات فنی

جعبه بکس آیرون مکس 24 پارچه یک ست کامل از آچار های مختلف می باشد که نیاز شما را به آچار های مختلف برطرف خواهد کرد. شرکت آیرون مکس این بکس را با آلیاژ استیل کروم وانادیوم و بسیار باکفیت ساخته است. ابن آلیاژ در برابر حرارت و فشار بسیار مقاوم است و زنگ نمیزند.

این جعبه بکس از نوع جغجغه ای بوده که البته علاه بر دسته جغجغه ای یک دسته اهرمی نیز درون جعبه وجود دارد، تا به راحتی به همه پیچ های دسترسی داشته باشید . این جعبه یکس 24 پارچه دارای سری ها با سایز 10 تا 32 است که نیاز هر کاربری را به آچار های اضافی برطرف خواهد کرد.

همراه با جعبه بکس آیرون مکس 24 پارچه یک دسته جغجغه ای 72 دنده ای 250 میلیمتری، کشویی 300 میلی متری ، دسته کمکی 250 میلیمتری، دسته کمکی 125 میلیمتری، لقلقه 68 میلیمتری و دسته هندلی 400 میلیمتری درون جعبه قرار دارد.

جعبه بکس آیرون مکس 24 پارچه

نتیجه

جعبه بکس آیرون مکس 24 پارچه از نوع جعبه یکس فشار قوی است که بیشتر نیاز های کاربر را تامین می کند .

منبع : آیرونمکس