نقد و بررسی

بکس بادی 1/2 جنیوس مدل 400230

آچار بکس های بادی یکی از ابزار های بسیار کار آمدی هستند که برای باز و بسه کردن پیچ و مهره استفاده می شود این دستگاه به دلیل قدرت بالایی که دارد موجب صرفه جویی در زمان و انرژی لازم برای باز و بسته کردن پیچ و مهره ها می شود، بنابراین این ابزار برای کاربرانی که یا یاز و بسته کردن پیچ و مهره سر و کار دارند پیشنهاد می شود.

در بکس های بادی انرژی لازم برای باز و بسته کردن را از کمپرسور هوا تامین می کند، دستگاهای بادی به نسبت دستگاهای برقی و شارژ دارای قدرت و کارایی بیشتری هستند.

پس درصورتی که در محیط کار خود دستگاه کمپرسور هوا دارید بهتر است از نوع بکس های بادی استفاده کنید .

بکس بادی 16 پارچه جنیوس مدل TF-416K1

مشخصات فنی

بکس بادی 1/2 جنیوس مدل 400230 یک دستگاه بکس بادی است که به کمپرسور هوا نیاز دارد. این دستگاه داری وزنی معادل 2.2 کیلوگرم است که وزنی ایده آل محسوب می شود و به راحتی می توانید در دراز مدت از آن استفاده کنید.

بکس بادی 1/2 جنیوس مدل 400230 گشتاوری معادل 312 نیوتن متر دارد تا به راحتی هر پیچ و مهره ای را باز کند. همچنین سرعت این دستگاه ۷۰۰۰ دور بر دقیقه می باشد . این دستگاه از ورودی هوای 3/8 اینچ بهره میبرد. همچنین دارای درایو 1/2 اینچ است .

فشار این مدل 6.5 بار یا 90psi هستش که این مدل می تواند تا 120 پوند بر مربع را پوشش دهد. به منظور بستن پیچ ها با گشتاور و قدرت های مختلف ای مدل قدرت دستگاه در سه حالت تنظیم خواهد شد . متوسط مصرف باد در این مدل 4 فوت مکعب بر دقیقه است.

جمع بندی

بکس بادی 1/2 جنیوس مدل 400230 یک دستگاه از نوع بادی و بسیار قدرتمند است که برای تامین این قدرت به کمپرسور هوا نیاز دارد . این بکس در مقایسه با بکس های برقی انرژی بیشتری نیاز دارد بنابراین نیز برای انجام کارهای سنگین تر ایدآل تر است.

منبع