آیا کالاهایی که در سایت البرزکالا بفروش می رسد اصل هستند؟

با توجه به متنوع بودن کالا ها در البرزکالا و ارائه خدمات به تمامی اقشار و سلایق جامعه، به موجب رعایت حقوق مشتریان کشور سازنده تمامی محصولات در قسمت مشخصات محصول درج شده است. و در صورت فروش محصولات غیر اصل در عنوان محصول عبارت “غیر اصل” نوشته شده است. بدهی است در صورتی که در عنوان محصولی غیر اصل نیامده باشد، محصول اصل است . خرید پایان معمله نیست

بنابراین، تنها در صورتی که کالایی نشان غیر اصل نداشته باشد ، البرزکالا اصالت این کالاها را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند.

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می‌کنند و اسامی آنها در سایت این وزارت‌خانه ذکر شده، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند.

بنابراین گارانتی اینگونه شرکت‌ها، گارانتی معتبر محسوب می‌شود.

به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی‌نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند.

تمامی محصولات ارائه شده در وب‌سایت البرزکالا توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند.

درصورتی که محصولی را به عنوان اصل خریداری نموده اید و محصول اصلی نباشد این محصول شامل گارانتی ۷ روز بازگشت می باشد و بدون قید و شرط محصول بازگردانده خواهد شد.

لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی‌کننده مربوط است و البرزکالا هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

بنابراین کلیه کالاهایی که در البرزکالا عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیراصلی در سایت البرزکالا به فروش نمی‌رسد.

از این رو است که البرزکالا اصل بودن همه محصولات موجود در وب‌سایت را تضمین می‌کند.