لطفا قبل از برقراری تماس بخش پرسش های متداول را مطالعه فرمایید، و در صورتی که به سوالات خود نرسیده اید می توانید با ما تماس بگیرید، کارشناسان ما آماده پاسخویی به شما هستند.

نحوه ثبت سفارش چگونه است؟

ثبت سفارش تنها بصورت اینترنتی و فقط ار سایت البرز کالا صورت می گیرد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا بخش نحوه ثبت سفارش را مطالعه بفرمایید.

نحوه پرداخت در سایت چگونه است؟

پرداخت به صورت اینترنتی از طریق درگاه های بانکی صورت می گیرد. شما می توانید با در دست داشتن کارت بانکی دارای رمز دوم به راحتی مبلغ سفارش خود را پرداخت نمایید . لازم به ذکر است البرزکالا دارای تمامی مجوز های لازم بانکی و نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر بخش شیوه های پرداخت را مطالعه بفرمایید.

چطور درخواست خود را جهت مرجوعی کالا به شما اطلاع دهم؟

شما میتوانید از طریق تماس با بخش مشتریان تماس بگرید و درخواست خود را ثبت نمایید.

میتوانم سفارش خود را در محل پرداخت کنم؟

در حال حاضر این امکان در فروشگاه اینترنتی البرز کالا وجود ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر بخش شیوه های پرداخت را مطالعه بفرمایید.

چطور می توانم اعتماد کنم ؟

شرکت البرزکالا با دریافت تمامی مجوز های رسمی اعتماد مشتریان را جلب کرده است. شما می توانید از سایت نماد اعتماد الکترونیک کسب و کار های اینترنتی در بخش جستجوی کسب و کار دامنه سایت البرزکالا را جستجو کنید و مجوزها دریافتی رسمی البرزکالا را مشاهده نمایید.

نحوه ارسال سفارشات چگونه است ؟

پردازش سفارشات بلافاصله بعد از ثبت سفارش انجام خواهد شد و پس از آماده سازی مرسوله ارسال خواهد شد . البرزکالا هموارهه سعی داشته است تا در سریع ترین زمان ممکن کالا خریداری شده را به دست مشتری برساند.

برای اطلاع از انواع روش های ارسال بخش رویه های ارسال سفارشات را مطالعه فرمایید.

چطور میتوانم سفارشم را لغو کنم ؟

شما می توانید برای لغو سفارش با شماره ۰۸۳۳۷۲۸۱۶۴۱تماس بگیرید و درخواست لغو سفارش خود را ثبت نمایید، پس از لغو سفارش تمامی هزینه های پرداختی تا 24 ساعت به شماره حساب صاحب پروفایل پرداخت می شود.

روند رسیدگی به درخواست مرجوعی کالا چگونه است؟

پس از بررسی علت مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش هماهنگی لازم با شما جهت مرجوع وجه ، صورت میگیرد. لازم بذکر است که امکان تعویض کالا در این مرحله وجود ندارد و شما میتوانید پس از مرجوع وجه مجدد خرید خود را انجام دهید.