نقد و بررسی

دریل پیچ گوشتی شارژی 12 ولت دو باتری ادون مدل Edon AD-12A

دریل از پرکاربردترین ابزار های صنعتی و حتی خانگی برا ایجاد سوراخکاری در قطر های مختلف بر روی سطوح فلز، بتن، چوب و… می باشد امروزه با استفاده از ابزار های مخصوص پیچ گوشتی و شاسی چپ گرد و راست گرد دریل از آن به عنوان یک پیچ گوشتی برقی نیز استفاده می کنند. همچنین با پیشرفت این ابزار ها انواع مختلف دریل های ساده و چکشی در اندازه های مختلف ساخته شده است تا کاربر به راحتی ابزار مناسب کار خود را انتخاب کند و بهترین کابرد را برای آن داشته باشد.

مشخصات فنی

حداکثر قطر مته متصل به سه نطام یکی از ویژگی های مهمی است که کابران همواره به آن توجه می کنند. مدل Edon AD-12A از یک سه نظام خودکار 10 میلیمتری بهره می برد.

انرژی مورد نیاز این دریل از طریق یک باطری لیتیومی‎-یونی با ظرفیت 1.5 آمپرساعت تامین می‌شود. همچنین ادون همراه با این دریل یک باطری اضافه و کیف، سر پیچ گوشتی دوسو،چهارسو، قرار داده است تا کاربران خود را از هرلحاظ بی نیاز سازد.

از دیگر ویژگی های دریل پیچ گوشتی شارژی ادون مدل Edon AD-12A به سرعت چرخش آزاد 1350 دور بر دقیقه ُ قایلیت کنترل سرعت و راست گرد , چپ گرد آن می توان اشاره کرد، حداکثر قطر سوراخکاری در فولاد ۱۰ميلي متر و در چوب ۱۰ میلیمتر است .

دریل پیچ گوشتی شارژی 12 ولت دو باتری ادون مدل Edon AD-12A

 

 

مشخصات کلی

از دیگر ویژگی های دریل Edon AD-12A خاصیت پیچ گوشتی شدن آن است، به لطف اهرم چپ گرد و راست گرد مته و باطری قدرتمند آن می توان از این مدل به عنوان یک پیچ گوشتی شارژی استفاده کرد. همچنین این مدل داری وزنی معادل 1 کیلوگرم است که یک دریل بسیار سبک در میان دریل های همه رده خود محسوب می شود.

نتیجه

درکل دریل پیچ گوشتی شارژی ادون مدل Edon AD-12A ، یک مدل بسیار کاربردی در مصارف خانگی ، تجاری و صنعتی است. این مدل به دلیل شارژی بودن و موتور قدرتمند در میان کاربران محبوبیت خاصی دارد و در مشاغل مختلفی مانند نصب پارتیشن، نصب کابینت، انجام کارهای الکتریکی ساختمانی، تاسیساتی و… کاربرد دارد.

منبع