نقد و بررسی

هندزفری بلوتوث ارلدام مدل Earldom BH14

سلام و خسته نباشید به کاربران سایت البرز کالا . در این مقاله به تعریف اجمالی راجع به هندزفری بی سیم و وایرلس خواهیم پرداخت .

در این زمان هرروزه شاهد پیشرفت سریع تکنولوژی هستیم و این به به گونه ای شده که با عقب ماندن از این تکنولوژی ها توانایی انجام بسیاری از کار هارا نخواهیم داشت .

یکی از پر کارامد ترین تکنولوژی هایی که وجود دارد ، تکنولوژی بی سیم یا همان وایرلس می باشد که کم کم طوری شده که بدون استفاده از این سیستم زندگی غیر ممکن می شود . امکاناتی نظیر اینترنت ، پیام رسان های اجتماعی مانند تلگرام ، واتساپ و انواع مسنجر ها که با اینترنت کار می کنند ، همگی به نوبه ی خود وابسطه به سیستمی به نام وایرلس می باشند .

وایرلس دارای دسته های مختلفی می باشد که از مهمترین آن ها می توان به بلوتوث و وایفای اشاره نمود .

این سیستم به غیر از اینترنت استفاده های مهم دیگری مانند هندزفری بی سیم  ، دستگاه های دیجیتال و… دارند .

این مدل هندزفری ها در جاهای مختلفی کاربرد دارند که از مهترین های آن می توان به انواع مشاغل ساختمانی ، رانندگی و کار هایی که در آن شما نیاز خوهید داشت که از تلفن همراه خود فاصله گرفته و صحبت کنید .

ارلدام Earldom

این کمپانی در سال 2003 و با هدف پیشرفت دادن محصولات الکترونیکی به بازار آمد . این برند با اولویت قرار دادن کیفیت و اصلی بودن قطعات استفاده شده در ساخت محصولاتش ، توانست قسمت بزرگی از بازار محصولات الکترونیکی از قبیل هندزفری و انواع پاوربانک ها رو در دست بگیرد و سریع معروف شود .

در این میان یکی از محصولات تولیدی توسط برند هندزفری بلوتوث ارلدام مدل Earldom BH14 می باشد که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت .

مشخصات فنی

این محصول همانطور که میدانید ساخته توسط برند معروف ارلدام می باشد که با بهره گیری از امکانات مهم و کارامدی زیاد باعث جذب کاربران شده است.

کمپانی ارلدام با سبک سازی محصولاتش استفاده از آن هارا بسیار آسئده کرده . برای مثال این هندزفری تنها در حدود 16 گرم وزن دارد .

ظرفیت باتری این هندزفری 100 میلی آمپر می باشد که به راحتی می توانید تا 8 ساعت پخش آهنگ داشته باشید .

هندزفری بلوتوث ارلدام مدل Earldom BH14 با استفاده از بلوتوث نسخه 4.1 کار می کند و کیفیت بسیار بالایی دارد برد آن 10 متر می باشد .

از دیگر ویژیهای اینن هندزفری بلوتوثی قابلیت استفاده از آن در هنگام شارژ است .

منبع : گوگل