نقد و بررسی

اره دیسکی بوش مدل GKS 190

اره دیسکی یا اره گردبر، ابزار بسیار مناسب و کارآمد برای امور نجاری است، این دستگاه دارای ساختار پیچیده ای نیست و حتی از بیشتر ابزار های نجاری کوچتر است اما کارایی بسیار زیاد و پیچیده ای دارد.

اره دیسکی (گرد برد) برای برش در زاویه 90 درجه ، 45 درجه برش های عمودی ، افقی ، مایل و ایجاد شیار با عمق و زاویه مشخص بروی چوب مود استفاده قرار می گیرد.

اره های دسکی معمولا دارای وزنی مناسب و سبکی هستند بنابراین کاربران برای جابجایی آن کار سختی ندارند.

اره دیسکی بوش مدل CKS 190

اره گردبر یا دیسکی نتنها برای چوب مورد استفاده قرار نمی گیرد بلکه با تعویض تیغه های این دستگاه شما می توانید در برش سنگ، فلز و… نیز از آن استفاده کنید.

حتی شما می توانید از دستگاه های اره دیسکی به عنوان یک فارسی بر نیز استفاده کنید.

مشخصات فنی

اره دیسکی بوش مدل GKS 190 یکی از محبوب ترین مدل های اره گرد در میان کابران می باشد، این اره دیسکی دارای وزن 4.2 کیلوگرم است که وزنی ایده آل در رده خود محسوب می شود و کاربران برای جابجایی آن مشکلی نخواهند داشت.

اره دیسکی بوش مدل CKS 190

منیع تغذیه این دستگاه برق خانگی می باشد که توان 1400 وات را تولید می کند، از دیگر ویژگی های دستگاه اره دیسکی بوش مدل GKS 190 می توان به داشتن قابلیت فارسی بر و سرعت حرکت آزاد 5500 دور بر دقیقه اشاره کرد.

نتیجه

در مجموع اره دیسکی بوش مدل GKS 190 ، یکی از مدل های میان رده اره دیسکی شرکت بوش می باشد که دارای وزنی سبک و قدرتی مناسب است، و اگر شما به کار نجاری علاقه دارید و یا اینکه در خانه یک کارگاه کوچک راه اندازی کرده اید ما مدل اره دیسکی بوش مدل GKS 190 را به شما پیشنهاد می کنیم، این دستگاه جواب گو بیشتر نیاز های شما خواهد بود.

منبع: سایت بوش