نقد و بررسی

دمنده و مکنده بوش مدل Bosch GBL 800E

بوش یک شرکت فناوری محور است که بر ابتدا توسط رابرت بوش در سال ۱۸۸۶ در آلمان تاسیس شد و پس از مدت کوتاهی به بزرگترین شرکت تولید کننده دستگاه های خودکار تبدیل شد ، تا جایی که در سال 2010 در زمینه کالا های خودکار صنعتی و ساختمانی معادل ۴۷٬۵ میلیارد یورو داشت و پس از مدتی در تولید وسایل خانگی نیز شهرت یافت.

بلوور یا بلوئر یا دمنده و مکنده صنعتی ابزار های هستند که برای انتقال هوا با فشار استفاده می شود. این ابزار در زمینه های تمیز کردن گرد و غبار کاربرد فراوانی دارد.

بیشترین آمار های خرابی کامپیوتر، لپ تاپ و… ناشی از وجود گرد غبار درونن دستگاه هستند بنابراین یکی از دستگاه های مهم در کارکاهای تعمیراتی این حوزه نیز محسوب می شود.

دمنده و مکنده بوش مدل GBL 800E

مشخصات فنی

 

دمنده و مکنده بوش مدل Bosch GBL 800E محصولی از شرکت بوش است که کار دمنده و مکندگی هوا را انجام میدهد با این محصول کابران می توانند باد را با فشار زیاد به یک نقطه مترکز نماید، و یا کرد وغبار را با استفاده از مکنه آن جمع کند. برای اینکه این دستگاه را به یک مکنده تبدیل کنید فقط کافسیت که یک قطعه پلاستکی را به دستگاه وصل نمایید و سپس کیسه جمع آوری زباله که برای این دس

تگاه در نظر کرفته شد است را به آن وصل کنید، تا در صورت نیاز به یک جارو تبدیل شود.

سرعت چرخش این دمنده بوش 16000 دور بر دقیقه که قادر است در زمان یک دقیقه 4.5 متر مکعب هوا به بیرون پرتاپ کند. یکی از ویژگی های دمنده و مکنده بوش مدل Bosch GBL 800E این است که شما به راحتی می توانید سرعت دستگاه را تنظیم نمایید.

نتیجه

اگر به دنبال یک دمنده و مکنده (بوولر) حرفه ای برای کار های خود می گردید و یا حتی در امور کارهای منزل دمنده و دمنده و مکنده بوش مدل Bosch GBL 800E به شما پیشنهاد می شود زیرا یک دمنده و مکنده قوی است که داری توانی برابر 820 وات می باشد.

منبع: بوش