نقد و بررسی

اتو لوله سبز آروا مدل 2315

شرکت آروا ، یک شرکت طراحی، تولید و توزیع ابزارآلات ایرانی می باشد، تست ابزارآلات و خدمات پس از فروش از جمله کار های این شرکت ایرانی است. این شرکت بیش از 30 سال سابقه کار در زمینه ابزار آلات دارد و در سال 93 تولید ابزار آلات صنعتی را آغاز کرده است.

آروا، با تیکه به ظرفیت های داخلی کشور اقدام به تولید ابزار کرده و اگرچه چند سالی بیش نیست که در این عرصه پای نهاده است ولی ابزار آلات با کیفتی را به بازار عرضه کرده است. آروا توانسته است در طی این چند سال ابزار های دستی، شارژی و برقی را به بازار عرضه کند. از جمله ابزار های تولید شده توسط  شرکت آروا عبارتند از آچارهای بکس، انواع دریل‌ها،پیچ گوشتی‌ها، اینورتر و ابزارآلات صنعتی و ایمنی اشاره کرد.

اتو لوله سبز آروا مدل 2315

مشخصات فنی

ست کامل اتو لوله با طراحی کامل و ارگونومیک تمام ابزار های مورد نیاز شما در این ست است. اتو مو آروا ساخت ایران می باشد و به همین دلیل دارای قیمت بسیار مناسبی است. در عین حال با بهترین کیفیت ساخته شده است.

اتو لوله سبز آروا مدل 2315 دارای قابلیت تنظیم حرارت است که کاربران می توانند دما مورد نیاز را به راحتی تنظیم نمایید. این اتو دارای توان 1500 وات است که این انرژی را از برق شهری تامین می کند. فرکانس دستگاه بین 50-60 هرتز  است که پس از اتصال پس از ده دقیقه به دمای مورد نیاز شما خواهد رسید.

حداکثر دمایی که این اتو لوله می تواند داشته باشد 300 درجه سانتی گراد است که البته تمام نیاز های یک کاربر را برای انجام امور لوله کشی برطرف خواهد کرد.

اتو لوله سبز آروا مدل 2315 وزنی معادل 5.26 کیلوگرم دارد که البته جرء دستگاه های سبک نمی باشد ولی برای جابجایی و استفاده مشکلی برای کاربر ایجاد نخواهد کرد.

شرکت آورا این دستگاه را همراه با پایه دایکاست آلمینیومی و یک راکت اضافه ارئه کرده است که یک ویژگی خاص نسبت به سایر مدل های شبیه به  خود می باشد. همچنین این دستگاه دارای 6 لقمه در اندازه‌‌های 20، 25، 32، 40 برای استفاده برای لوله ها با اندازه متفاوت مناسب است.

از دیگر ابزار های همراه اتو لوله سبز آروا مدل 2315 می توان به دستکش ایمنی، قیچی پی وی سی، پیچ گوشتی و آچار آلن نام برد که همگی در یک جعبه فازی مقاوم قرار گرفته شده است.

اتو لوله سبز آروا مدل 2315

نتیجه

اتو لوله سبز آروا مدل 2315 یک ست کامل اتو لوله با ویژگی های و لوازم همراه است که نیاز هر کاربری را می تواند به خوبی برطرف کند شرکت آروا این اتو لوله را گارانتی 12 ماهه عرضه می کند، و در صورت هرگونه مشکلات احتمالی می توانید از خدمات پس از فروش آن اسفاده کنید.

 

منیع : آروا