نقد و بررسی

پاوربانک ریکانکت مدل PS2600-RF ظرفیت 2600 میلی آمپر

برای خرید پاوربانک همواره به نکات زیر توجه داشته باشید:

ابعاد پاوربانگ

به طور مثال یکی از مهم ترین ویژگی های یک پاوربانک در وهله ی اول این است که سایز پاور بانکتان چه اندازه ای باشد به گونه ای که حمل آن آسان باشد و به راحتی بتوانید آنرا هر جا و هر زمان با خود حمل کنید .

پاوربانک شیک وجذاب برای این مشکل ما بسازد که این مشکل را به طور کامل بر طرف کند .

تعداد شارژ هر پاوربانک

هر پاوربانک دارای یک ظرفیت مشخص می باشد که بر روی آن ذکر می شود و حجم آنرا ذکر میکند .باطری های تلفن های همراه نیز دارای حجم معین است که در مشخصات مشخص شده و در قسمت setting آن ذکر شده است و با یک حرکت ساده باید ظرفیت پاوربانک را بر ظرفیت باطری تلفن همراهمان را تقسیم کنیم اما به طور مثال هر 2500 mah یکبار به طور کامل تلفن همراه را شارژ میکند .

پاوربانک ریکانکت مدل PS2600-RF ظرفیت 2600 میلی آمپر

 

مشخصات فنی

پاوربانک ریکانکت مدل PS2600-RF ظرفیت 2600 میلی آمپر که برای شارژ کردن انواع دستگاه های دیجیتال برای یک بار بسیار عالی می باشد . این پاور بانک دارای یک عدد پورت یو اس بی می باشد و نمی توان بیش از یک دستگاه را همزمان باهم شارژ نمود .

با این حال این شارژر درقبال قیمت مناسبی که دارد حد اکثر امکانات را برای شما فراهم می نماید و برای کسانی مناسب می باشد که نمی خواهند برای پاوربانک زیاد هزینه کنند .

وزن و ابعاد این دستگاه به گونه ای طراحی شده که حمل آن را برای شما راحت تر می کند . وزن دستگاه حدود 70 گرم می باشد و ابعاد آن نیز (92*30*22میلی متر ) می باشد .
ولتاژ ورودی این دستگاه 5 ولت و ولتاژ خروجی اش نیز برابر با 5 ولت می باشد و با داشتن شدت جریان خروجی 1 آمپر سرعت شارژ آن در حد متوسط می باشد .

جنس بدنه ی این دستگاه از پلاستیک ارگونومیک ساخته شده که باعث راحت دست گرفتن آن شده است .
در این دستگاه از مدار های محافظت کننده دربرار ولتاژ استفاده شده که باعث افزایش طول عمر این دستگاه می شود .

جمع بندی

پاوربانک ریکانکت مدل PS2600-RF ظرفیت 2600 میلی آمپر ، یک پاوربانک جیبی محسوب می شود برای کسانی که می خواهند یک بار باطری گوشی خود را شارژ کنن و در عین حال می خواهند پاور بانکی داشته باشند که به راحتی در جیبشان جا شود و مشکلی برای حمل آن نداشته باشند ، علاوه بر آن این پاوربانک دارای قیمت بسیار مناسبی است که می توان یک شارژر همراه ارزان قیمت و مناسب برای شما باشد.

منبع : گوگل