نقد و بررسی

  1. دریل چکشی ماکیتا مدل HP1630KSPدریل چکشی ماکیتا مدل HP1630K

شرکت ماکیتا در سال 1915 فعالیت خود را به عنوان یک شرکت فروش و تعمیرات ابزار برقی در ژاپن آغاز کرد.

خرید دریل های چکشی که بیشتر در امور تجاری و صنعتی کاربرد دارد و کسانی که در مشاغلی چون آهنگری، کارهای ساختمانی و… هستند، برای خرید دریل های مورد استفاده خود عملکرد مناسب و طولانی مدت در عین حال قدرت و سرعت موتور مد نظر خریداران قرار دارد، به همین دلیل تولید کنندگان ابزارآلات همواره به این نکات توجه دارند و با یکدیگر به رقابت پرداخته اند.

شرکت Makita از جمله این شرکت های هستند که تمامی این ویژگی ها را در ابزار های خود قرار داده است . این شرکت با تولید انواع مختلف دریل کار بسیاری از کاربران خود را برای انتخاب دریل مناسب کارشان را راحت کرده است.

دریل چکشی ماکیتا مدل HP1630KSP

مشخصات فنی

دریل چکشی ماکیتا مدل HP1630K یکی از همین دریل های چکشی می باشد که بیشتر نیاز های کاربران خود را برآورده کرده است مدل HP1630K برای کاربری های صنعتی، تجاری، خانگی مناسب است . سرعت دوران این دریل 710 واتی تا 3200 دور بر دقیقه می رسد.

در واقع این محصول یک دریل دوکاره می باشد که هم به صورت معمولی و هم چکشی مورد استفاده قرار می گیرد. حداکثر توان سوراخ کاری در فلز 13 میلی متر و ذر مصالح 16 میلی متر و در چوب 30 میلی متر است .

دریل چکشی ماکیتا مدل HP1630K نیز ار جمله دریل های هستند مه دوران چپ گرد و راست گرد دارند. همچنین این دریل دارای دسته کمکی با قابلیت چرخش 360 درجه است که باعث راحتی و دقت در سوراخکاری می شود.

طراحی و امکانات

یکی از خصوصیات بارز شرکت ماکیتا این است که همراه با محصولات خوذ ابزار های کمکی ارسال خواهند کرذ که این دریل هم از این قاعده مستثنی نیست و همراه آن یک عدد جعبه مخصوص ارسال خواهد شد که برای نگهداری اقلام کوچک مثل مهره، میخ، پیچ، و… مناسب است .

مدل HP1630K دارای وزنی حدود 1.9 کیلوگرم و طول 29.6 سانتی متری است که از جمله دریل های سبک و کوچیک در عین حال کارآمد شرکت Makita می باشد.

نتیجه

بطور خلاصه دریل چکشی ماکیتا مدل HP1630K یک دریل قدرتمند و حرفه ای می باشد که مطابق با تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است، وبرای انجام سوراخکاری های خانگی و صنعتی مناسب است.

منبع : سایت ماکیتا