نقد و بررسی

دریل چکشی بوش مدل GSB 13 RE

شرکت بوش در سال 1861 با شعار تکنولوژی به جای زوربازو بنا شد، این شرکت امروزه یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده لوازم خانگی و ابزارآلات می باشد .

دریل چکشی بوش مدل GSB 13 RE ، تولید شرکت بوش است، اگر برای مصارف خانگی و کار های نیمه صنعتی به یک دریل قدرتمند نیاز دارید ما مدل GSB 13 RE را یه شما پیشنهاد می دهیم ، این مدل دارای موتور قدرتمند 600 واتی است که سرعت چرخش آن به 2800 دور بر دقیقه خواهد رسید. انرژی مورد نیاز این موتور قدرتمند از برق شهری 220 ولت تامین می شود.

ویژگی های دریل چکشی بوش

دریل چکشی بوش مدل GSB 13 RE از قابلیت چکشی (ضربه ای) هم نیز برخودار است، که به راحتی می توانید با یک کلید این ویژگی را فعال کنید تا برای سوراخکاری در سطوح سخت مانند سیمان و… علاوه بر نیروی چرخشی نیروی معادل 44800 ضربه در دقیقه را نیز داشته باشید و سوراخکاری راحتتر انجام شود.

دریل چکشی بوش

 

دریل چکشی بوش

از دیگر مزایاهای این مته وزن 1.8 کیلوگرمی آن است، که باعث می شود دست شما خسته نشود و دقت کار رو بالا خواهد برد.

از دیگر ویژگی های این دریل قابلیت تنظیم سرعت آن است به گونه ای که کاربر به راحتی می تواند با استفاده از یک شاسی سرعت دریل را تنظیم کند . همچنین امکان تغییر راست گرد و چپ گرد شدن مته با استفاده از یک اهرم کوچک امکان پذیر است.

این مدل نیز همانند دیگر مدل های دریل بوش از یک دسته کمکی برخوردار است که در جلو دریل قرار می گیرد و دقت،سرعت کاربر را بالا خواهد برد.

دریل چکشی بوش

مشخصات حفاری

بوش در مدل GSB 13 RE از یک سه نظام 13 میلی‌متری استفاده کرده است. حداکثر قطر سوراخکاری در فلز 10 میلی متر، در مصالح 15 میلی متر و در چوب 25 میلی متر است . گفتنی است اتنتخاب نوع مته برای سوراخ کاری نیز بسیار مهم است، مثلا برای سوراخکاری در مصالح چوب پلاستیک و فلز از مته فولادی و برای سوراخکاری در مصالح سخت سیمانی از مته الماسه استفاده کرد.

منبع : سایت بوش